İnsan Kaynakları ve Kariyer

IBS
IBS

Ülkemizde her alanda kalifiye eleman sıkıntısı yaşanmaktadır. Bunların en başında ise insan kaynakları alanı gelmektedir. Bu alanda yetişmiş eleman bulmak giderek zorlaşmaktadır. Bu alanda yaşanan profesyonel çalışan sıkıntısını gidermek için insan kaynakları eğitimi verilmektedir. Bu eğitimler alanında uzman kişilerce verilmektedir. İnsan kaynakları eğitimi alarak, sektörün ihtiyaç duyduğu çalışanlardan olabilirsiniz.

Alacağınız insan kaynakları sertifika programı sayesinde kariyer hedefinize ve hayal ettiğiniz iş pozisyonuna kavuşabilirsiniz. Bu sertifika programı sürecinde, insan kaynakları yönetiminin temel alanlarından başlayarak şirket yönetimindeki önemli rolünün kavranması için teori ve pratiği bir arada elde edeceksiniz. Bu eğitimlere katılanlar insan kaynakları sistemlerinin detaylarını öğrenip, sistem kurma becerisine sahip olacaklardır.

İbs’in vermiş olduğu insan kaynakları eğitimi sayesinde, sürekli kendinizi geliştirme imkanı bulacaksınız ve bu alanda yetişmiş birer eleman olarak sektörde sıkıntı yaşamayacaksınız. Burada alacağınız eğitim süresince edinecek olduğunuz tecrübeler sektörde fazlasıyla işinize yarayacaktır. İnsan kaynakları sertifika programı sadece 4 hafta gibi kısa bir sürede size gerekli olan tüm akademik bilgi birikimi ve bunun yanında sektörde ihtiyaç duyacağınız, tecrübeyi verecektir. Bu eğitim sırasında uzman eğitmenlerin yıllara dayanan tecrübelerinden faydalanma imkanı bulacaksınız. Bu tecrübeler sayesinde sektörde karşılaştığınız sorunları kolaylıkla çözebilme yetkinliğini kazacaksınız. Her şirket için kilit rol oynayan insan kaynakları alanı bir şirketin gelişmesi için en gerekli departmanlardan biridir.

Contact